• +48 606 928 928

Warsaw Legal

Kancelaria Prawno-Gospodarcza

O nas 

Warsaw Legal Kancelaria Prawno-Gospodarcza została założona przez Hazema Yacouba, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego  w odpowiedzi na dynamiczny rozwój  stosunków gospodarczych i dyplomatycznych oraz wymianę handlową między firmami polskimi a firmami ​z regionu Bliskiego Wschodu i wynikające stąd zapotrzebowanie na kompleksowe usługi prawne dla osób i firm zagranicznych, w tym w szczególności doradztwo w sprawach gospodarczych.  

Czytaj dalej 

Oferta

Nasza Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze zagranicznych podmiotów gospodarczych w Polsce, w szczególności z Afryki i Azji. Usługi prawne i doradcze świadczymy również dla osób fizycznych potrzebujących fachowej wiedzy, doradztwa i wszechstronnych rozwiązań.  

Usługi prawne

Występujemy w sądach karnych, cywilnych i rodzinnych. Jednym z priorytetów naszej pracy jako kancelarii prawnej jest znajdowanie kompleksowych i skutecznych rozwiązań prawnych.

Czytaj dalej

Zakładanie spółek  

Zakładamy spółki w Polsce, pomagamy w ich zarządzaniu, udzielamy porad podatkowych i finansowych, rejestrujemy znaki towarowe.  

Czytaj dalej

Księgowość i doradztwo podatkowe 

Świadczymy usługi księgowe dla firm i osób fizycznych – pomoc we wszelkich działaniach finansowo-podatkowych i ubezpieczeniach społecznych.

Czytaj dalej

Franchising i przedstawicielstwa handlowe 

Pomagamy w poszukiwaniach rynków zbytu dla polskich produktów na rynkach arabskich oraz dla produktów arabskich na rynku polskim​.

Czytaj dalej

Izba Przemysłowo Handlowa 
Polska Azja  

Nasza Kancelaria jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej Polska Azja. Izba skupia handlowców i producentów z wielu krajów całego  świata. 

Czytaj dalej

Legalizacja pobytu dla członków zarządu spółek 

Zajmujemy się składaniem wniosków o legalizację pobytu dla menedżerów firm, które zakładamy i nadzorujemy ich zarządzanie.

Czytaj dalej

Zespół

Zespół naszej Kancelarii to specjaliści ze wszystkich dziedzin prawa, wykonujący zawód adwokata, radcy prawnego, doradcy podatkowego. Daje to gwarancję profesjonalnych usług.

Czytaj dalej