Warsaw Legal – międzynarodowa Kancelaria Prawno – Gospodarcza została założona przez Hazema Yacouba w odpowiedzi na ciągły rozwój społeczności arabskiej w Polsce, rozwój stosunków dyplomatycznych, współpracę gospodarczą i wymianę handlową między polskimi firmami i firmami z regionu Bliskiego Wschodu i wynikającą z tego potrzebę kompleksowych usług prawnych dla cudzoziemców, w tym w szczególności doradztwa w sprawach gospodarczych. 

Staliśmy się pierwszą i w zasadzie jedyną arabsko – polską kancelarią prawną w Polsce. Naszym celem jest promocja Polski wśród osób zainteresowanych współpraca i prowadzeniem biznesu w Polsce z regionu Bliskiego Wschodu oraz dostarczanie informacji i dobrego wizerunku tego kraju jako otwartego i wspierającego dla inwestycji zagranicznych.

Prawnicy Kancelarii oraz prawnicy z którymi współpracujemy w całej Polsce i za granicą to specjaliści ze wszystkich dziedzin prawa wykonujący zawód adwokata, radcy pranego, doradcy podatkowego podsiadający dodatkowo stopnie i tytuły naukowe z dziedzin nauk prawa, będący wykładowcami szkół wyższych.

Usługi prawne świadczymy na najwyższym poziomie zapewniając Naszym kontrahentom fachowe i kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich płaszczyznach działalności.

Wypracowane przez lata zaufanie Klientów i szacunek w środowisku pozwala nam na ciągły rozwój i doskonalenie świadczonych przez nas usług. Najlepszą opinią o nas są rekomendacje zadowolonych Klientów.

Zapewniamy współpracę opartą na zaufaniu i partnerstwie zapewniając przy tym ochronę prawną interesów Naszych Klientów w Polsce i gwarantując jednocześnie jasne i transparentne zasady wynagrodzenia za nasze usługi.

Nasze doświadczenie to nie tylko klasyczna obsługa prawna, ale również szeroko rozumiane doradztwo biznesowe. Prawnicy Naszej Kancelarii biorą udział w negocjacjach handlowych i zabezpieczają interesy Naszych Klientów na różnych płaszczyznach. Z powodzeniem realizujemy projekty inwestycyjne, skutecznie doprowadzając do zawarcia intratnych kontraktów handlowych B2B dla Naszych Klientów.